Vetura e Policisë aksidentohet në Prishtinë

Një veturë e Policisë është aksidentuar gjatë pasditës së sotme.

Aksidenti midis veturës së Policisë dhe një veture tjetër ka ndodhur në lagjën ‘’Tophane’’ në Prishtinë.

Indeksonline ka siguar pamje nga aksidenti.

Indeksonline do të ju mbajë të informuar lidhur me këtë rast.

Lexo edhe:  Ndodhi edhe kjo: Kosovari merr kredi për BMW me dokumente të falsifikuara