Mercedes, Lamborghini e Porsche, Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze

Reperi i njohur shqiptar, Don Xhon, ka lënë ndjekësit e tij të habitur kur ka prezantuar veturat e tij luksoze.

Në pamje mund të shihen tri vetura luksoze: një Mercedes elegant, një Lamborghini portokalli, dhe një Porsche e blerë së fundmi.

Në një fotografi tjetër të postuar në Instagram, reperi nga Drenasi ka dhënë një mesazh për fansat e tij: “Beso te vetja edhe kur askush nuk beson në ty, ëndrrat bëhen realitet”.

Lexo edhe:  Monika Salihu: Pas eliminimit nga BBVK s’erdhi askush të më marrë, burrin e gjeta në gjumë