Xhuli pyetet për këngën e Noizyt dhe Stresit, kjo është përgjigja e saj

Finalistja e Big Brother VIP Kosova Juliana Nura i është rikthyer pyetje-përgjigjeve me ndjekësit e saj në Instagram.

Kureshtja e tyre ka qenë për shumë gjëra, nga loja në Big Brother te personalja.

E dikush ka pasur një pyetje më speciale.

Një nga ndjekësit është interesuar për përshtypjet e Julit sa i përket projektit të publikuar së fundmi nga Noizy dhe Stresi.

Kënga ‘Medalioni’ bashkoi rivalin e saj në lojë dhe liderin e OTR me të cilin Juli pretendoi se kishte pasur një njohje përpara hyrjes në Big Brother VIP Kosova.

Ajo ka treguar se kënga i ka pëlqyer.

Në postim, Juli e ka etiketuar vetëm Stresin dhe sigurisht, e ka injoruar Noizyn

Lexo edhe:  Mitrovicasja ka pasur një copëz granate dy cm nën gjuhë që 23 vjet, e largoi para disa javësh në QKUK