Veturat e policisë në Lagjen e Spitalit, çka po ndodh atje?

Po raportohet se një bastisje është duke ndodhur në Lagjen e Spitalit në Prishtinë.

Burime të Paparacit kanë treguar se në vendngjarje po qëndrojnë vetura civile të policisë dhe të Njësisë Speciale.

Në fotografitë e siguruara nga Paparaci, shihen edhe veturat e policisë që po qëndrojnë aty.

Lexo edhe:  Shpërthim i fuqishëm në veri, diçka u gjuajt afër veturës së Policisë