S’kanë fund hallet për femrat shqiptare, maniaku kap vajzën e panjohur nga pjesët intime (Video)

Duket se Shqipëria nga dita në ditë nuk rezulton të jetë një vend i sigurtë për femrat. Në vetëm pak ditë u vranë me armë zjarri apo humbën jetën në aksident disa prej tyre.

Ndërsa vetëm ditën e djeshme u zbulua se femrat ngacmohen dhe pësojnë komente seksiste dhe nga vetë oficerët e policisë që kanë për detyrë t’i mbrojnë. Është e pakëndshme ta thuash por del se të jesh femër në Shqipëri rezulton të jetë mjaft e vështirë.

Këtë e përforcon edhe skandali i radhës që do t’ju paraqesim. Në redaksinë e Joq Albania ka mbërritur një denoncim se si një mashkull ngacmon seksualisht duke e prekur në pjesët intime një grua.

Nga pamjet e videos duket se gruaja nuk e njeh mashkullin që e prek pasi sapo ai e prek në vendet intime, ajo i kthehet duke e goditur me duar dhe largohet.

Në vijim do të gjeni videon skandaloze:

Lexo edhe:  Garat ilegale në Vushtrri: Policia gjobit me nga 150 euro dhe me nga një pikë negative gjashtë shoferë