Rrahje e të shtëna me armë në Podujevë, ka të plagosur

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur në një lokal në qendër të Podujevës.

Siç ka mësuar Llapi.info, një person është plagosur nga të shtënat me armë.

Ngjarja ka ndodhur në një shisha bar, derisa në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet policore dhe ato mjekësore.

Rasti ka ndodhur rreth orës 02:00.

Lexo edhe:  “Ka dashtë me largu rrobat”, nëna tregon përvojën e vet dhe të vajzës me ngacmim seksual