Përlotet Ilnisa: Më ka marrë shumë malli për vajzën

Ilnisa është ndër banoret më të komentuara të edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania”.
Lidhja e saj me Meritonin ka bërë që ajo të komentohet shumë, shkruan lajmi.net.

Ani pse ka treguar që është tejet e fortë, së fundi ajo është përlotur.

Ishte vajza e saj arsyeja që Ilnisa u përlot.

Ajo u shpreh se e ka marrë malli për të dhe se nuk e di as sa është rritur.

Këto ajo ia rrëfeu Meritonit, të dashurit të saj.

Lexo edhe:  Luiz Ejlli të shtunën në Kosovë