Mc Kresha publikon foto me gruan dhe fëmijët tij  

Mc Kresha dhe Xina janë bashkë prej shumë vitesh ku kanë dhe dy fëmijë: një djalë dhe një vajzë.

Çifti aktualisht janë me pushime e që po i shijojnë pafund, shkruan “Kosovarja”.


Një video që ka publikuar Xina në ‘Tik-tok’ tregon se bashkëshorti saj do të dal për darkë ndërsa ajo jo, teksa Kresha po rregullohet ajo ndjehet xhelozë.

 

 

Lexo edhe:  ”Pse je fake” – Alba fillon të qajë pas debatit me Bucin dhe Blerandon, ky ishte reagimi i tyre