Ky është njëri nga të arrestuarit në lokalin “Che Bar” në Prishtinë

Në njërin nga lokalet më të famshme në Prishtinë, në “Che Bar” sot rreth orës 13:00, janë ndaluar dy persona nga Policia, raporton Gazeta Sinjali.

Siç mëson Gazeta Sinjali personat e ndaluar janë: Zenel Jashari dhe Valon Demolli.

Ekskluzive: Këta janë dy personat e ndaluar në lokalin “Che Bar” në Prishtinë, një tjetër arratiset

Gazeta Sinjali ka arritur ta sigurojë fotografinë e Zenel Jasharit, 36 vjeçar, i cili siç mëson Gazeta Sinjali gjendet duke u intervistuar në stacion policor, pasi dyshohet për armëmbajtje pa leje.

Për Jasharin dhe personin tjetër të ndaluar, ende nuk ka një vendim nga Prokurori i rastit.

Lexo edhe:  Dy të mitur vjedhin një televizor në një shkollë në Suharekë