Luizi e prezanton personin që e mësoi të këndonte

Luiz Ejlli që në kohën e fëmijërisë ka treguar talent për muzikë.

Ai ka nxjerrë disa fotografi nga kjo duke e prezantuar mësuesen e parë që e mësoi të këndoj.

Ai është shprehur mirënjohës, por edhe ka kërkuar falje për sherret që i ka bërë, atë kohë si fëmijë.

Lexo edhe:  Vdekja e doktorit të ri kosovar në Zvicër, arrestohet plaku zvicëran që dyshohet se e shkeli me veturë dhe iku