LAJMI I FUNDIT: Aksident i rëndë me të lënduar, ushtarët e FSK ndihmojnë të lënduarit

Një aksident me të lënduar ka ndodhur mëngjesin e sotëm në afërsi të Liqenit të Badovcit, në Magjistralen Prishtinë- Gjilan.

Nga pamjet shihet se kanë qenë në aksident janë përfshirë dy automjete, shkruan.

Në video shihen edhe ushtarët e FSK të cilët janë ndalur të ndihmojnë të lënduarit.

Aksidenti duket të ketë qenë i rëndë pasi, shihen disa ambulanca duke i tërhequr të aksidentuarit

VIDEO

Lexo edhe:  Deputeti Haxhiu: Pas 4 vitesh neglizhencë më në fund u përurua Pediatria në Mitrovicë, gjysma e projektit donacion nga “Nëna Terezë” dhe “Jetimat e Ballkanit”