Këtu mund ta ndiqni live meçin e Florian Markut

Boksieri shqiptar, Florian Marku është gati për duelin e sontëm në “Air Albania Stadium”.

Marku do të përballet me meksikanin Miguel Ramirez.

Marku pritet të dal në ring rreth orës 21.00.

Meçin mund ta ndiqni live duke klikuar këtu.

Lexo edhe:  E tmerrshme: Rrëmbehet si në filma 18-vjeçarja në Mitrovicë, rrëmbyesit ia prejnë flokët dhe e torturojnë për disa orë