”Çartet” Melinda Ademi këtë verë, paralajmëron ”bombën”

Nuk kaloi ende një javë nga lansimi i bashkëpunimit me Luizin dhe Melinda Ademi ka gati këngën e re.

Këngëtarja paralajmëroi se kënga e re do të lansohet së shpejti.

Ajo ndau disa fotografi në Instagram, nga të cilat edhe paralajmëroi projektin e ri muzikor.

”dokna cute edhe mean … new song coming soon ”, shkruajti kengetarja.

Lexo edhe:  Edona – Bucit: Jemi me fëmijë këtu, duhet me mendu para se me fol