Andi i dashuruar marrëzisht, i bën urimin special Greses

Ditën e sotme, modelja Gresë Hoti, feston ditëlindjen. Ajo mbushi plotë 26 vite jetë.

Nga urimet e shumta që mori për këtë ditë të veçantë, vëmendje mori ai i të dashurit, Andit.

Duke publikuar disa imazhe ai u kujdes që t’i shkruaj fjalët më të bukura për të.

“@gres.hotiDëshira ime për ju është që të mos kaloni kurrë asnjë moment duke dyshuar në ekzistencën e dashurisë dhe kujdesit të vërtetë dhe të pakushtëzuar. Gëzuar ditëlindjen për ty Dashuri. Gjithmone ma shume se dje ”, shkroi Andi.

Lexo edhe:  Big Brother detyron banorin e shtëpisë të shkojë në spital për t’i bërë analizat pas deklaratës për sëmundjen e rrallë