Xhuli: Fitova zemrat, respektin dhe dashurinë e shumë njerëzve, u jam falënderuese

Ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura, ka folur për eksperiencën e saj brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Ajo, me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, ka thënë se ka arritur t’i fitojë zemrat, respektin dhe dashurinë e adhuruesve të saj, edhe pse se ka fituar vendin e parë në BBVK.

“Nuk e di nga të filloj të shkruaj për të gjithë ju, ju që më mbështet nga jashtë kur isha e sulmuar brenda, ju që besuat në mua dhe që më lartësuat si gruaja e parë e këtij formati”.

“Nëse jo vendin e parë, unë arrita të kem zemrat, dashurinë dhe respektin tuaj! Zemra mal po më bëhet kur po e shoh suportin dhe kujdesjen që keni treguar ndaj meje, 13 herë isha e nominuar dhe ju më mbajtët!”, ka shkruar Nura.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Juliana Nura (@iamjuliananura)

Lexo edhe:  U lidh me Luizin në “BBVA”, por Kiara ende mbanë foton me Butrintin në ‘Instagram’