Pas ribashkimit, Valdeti dhe Valdrina japin lajmin se po bëhen prindër

Valdeti dhe Valdrina ishin çifti më i komentuar i rrjeteve sociale këto ditë. Kriza e tyre në raport personal, u ndoq hap pas hapi nga të gjitha mediat dhe një pjesë e madhe e publikut.

Por ata u pajtuan! Në të parën intervistë pasi e tejkaluan krizën, ata rrëfyen gjithçka, nga momenti si ndodhi krisja deri tek pajtimi.

E një pyetje, e shokoi Valdrinën.

Ajo ngeli pa fjalë kur u pyet mbi një shtatzëni të mundshme.

Ata po bëhen prindër për herë të parë dhe këtë e ndanë në Instagram.

“Nje kapitull e re te jetes tone do ja filloj mas 10 vite me ty ne anen tem pja nis kapitulli ma i bukur te jetes ❤️ sedi a jeni ju tshkokum amo na dyt se kem prit ket lajm edhe ekem mar shum vone vesh😅 Faleminderit Allah per ket dhuraten ma te mir ne bot qe na dhurove💝”, shkruhet në postim.

Lexo edhe:  Olta Gixhari konfirmon shtatzëninë