Meritoni çmallet me nënën e tij – “Ti je kampion, më ke bërë krenare çfarë djali kam rritur”

Një nga finalistët që u eliminuar nga ‘BBVA’ është Meriton Mjekiqi.
Teksa ishte në studio atë e ka befasuar nëna e tij, shkruan lajmi.net.

Nëna e tij u shpreh që është e lumtur që ai është djali i saj.

“E falënderoi zoti që të kam ty dhe jam krenar për ty”, ka thënë e ëma e Meritonit.

“Ti je kampion, më ke bërë krenare çfarë djali kam rritur”, ka shtuar ajo me tej.

Ndërkaq, Meritonit iu dha edhe çeku me 10 mijë euro.

Lexo edhe:  Vjedhje e rëndë në këtë fshat të Skenderajt – policia identifikon dhe arreston dy hajnat e dyshuar