“Ma hodhe në plehra të gjithë investimin”, ‘kriset’ miqësia mes Oltës dhe Armaldos në BBVA

Po vazhdojnë debatet në shtëpinë më të famshme të Shqipërisë, Big Brother VIP.

Derisa Olta Gixhari dhe Armaldo Kllogjeri u afruan tejet shumë me njëri-tjetrin kohëve të fundit, kjo duket se nuk eci gjatë.

Ata në ditën e sotme (e premte) patën një debat të gjatë duke diskutuar për largimin e Maestros, pasi aktorja u afrua me banorin e ri, Qetsorin.

Lexo edhe:  Digjet vetura e një serbi që i ktheu targat në RKS