Lajm i hidhur: Vdes biznesmeni dhe afaristi i njohur mitrovicas, Imer Sadiku

Familja Sadiku nga Shipoli i Mitrovicës ka marrë lajmin e hidhur.

Biznesmeni e afaristi i njohur Imer Sadiku, ka ndërruar jetë.

Familjarët përmes një postimi ka njoftuar se varrimi i të ndjerit do bëhet në fshatin Tërnavc.

Postimi i plotë:

Nepermjet keti postimi ju informojm se pas nje semundje të shkurtë sot ka ndërru jetë familjari ynë Imer (Fazli) Sadiku, i ndjeri do te vorroset sot ne ora 19 ne varrezat e fshatit Tërrnavcë

Lexo edhe:  Çfarë po ndodh? Getinjo publikon fotografi nga “burgu”: Allah falëm