Lajm i hidhur: Ka vdekur kontabilisti i njohur mitrovicas, Hazir Behrami

Ka ndërruar jetë kontabilisti i njohur nga Mitrovica, Hazir Behrami.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët në rrjete sociale, shkruan “Jepi zë”.

I ndjeri do të varroset nesër në varrezat e fshatit Rekë me kohën e drekës.

Kujtojmë se Hazir Behrami punonte si kontabilist prej vitesh dhe gëzonte respekt të madh në qytet.

Lexo edhe:  Kombëtarja e Shqipërisë niset drejt Tiranës, arrijnë në Rinas në orën 15:00