Këtu mund ta shikoni LIVE ndeshjen mes Joshua dhe Usyk

Joshua dhe Usyk takohen sonte për titujt IBF, WBA dhe WBO.

Ndeshja fillon nga ora 23:30.

KLIKO KETU për të shikuar duelin.

Lexo edhe:  S’ka shumë shpresa për dimër, Qeveria fton qytetarët dhe bizneset të gjejnë forma tjera për ngrohje