I shtrirë në aeroport, çfarë po ndodh me Butrint Imerin?

Butrint Imeri ka ndarë me ne një moment nga jeta dhe sakrificat e tij si artist.

Artisti po vazhdon të jetë i angazhuar me performanca, brenda dhe jashtë vendit.

E një prej miqve të tij ka postuar një moment, ku duket Butrinti të cilin e ka zënë gjumi të shtrirë në stolat e aeroportit.

Kjo pasi është duke udhëtuar për koncertet e tij dhe këtë Imeri e ka ripostuar në Instagramin e tij derisa në mbishkrim kishte shkruar: ”Nuk osht leht me kon king (shqip: mbret).

Lexo edhe:  Mitrovicasi ushtron dhunë ndaj bashkëshortes së tij, e bën për spital