Halil Kastrati jep lajmin e madh: Në fund të vitit në Vushtrri inagurohet objekti i qëndrimit ditor për të moshuar

Humanizmi i Halil Kastratit nga “Jetimat e Ballkanit” me donatorë po vazhdon.

Hoxha ka njoftuar përmes një postimi se objekti për të moshuar po shkon drejt fundit, shkruan Jepi zë.

Ai ka bërë të ditur se inagurimi do të bëhet në fund të këtij viti.

Postimi i plotë:

Edhe pak dhe u kry 😊 VUSHTRRI

Dege e Shoqates
Qendrim ditore per te Moshuar
Kuzhine humanitare

Pritet te inagurohet ne fund te ketij viti

Bamires, Zoti kurre mos ju humbte!

Lexo edhe:  E rëndë: 4 të vdekur në një aksident në Ferizaj