‘Djaloshi i ditëlindjes’, ja sa vite mbushi sot Ledri Vula

Reperi i njohur Ledri Vula feston sot ditëlindjen.

Ai mbushi sot plot 38 vjet.

Ledri vazhdon të jetë një nga reperët më të suksesshëm të estradës tonë, duke numëruar hite të shumta dhe duke qenë një nga artistët më të prenotuar më mbrëmje muzikore dhe koncerte të ndryshme.

Prej muajsh Ledri vazhdon të përflitet edhe mbi marrëdhënien e tij me partneren Sara Hoxha, derisa është aluduar për kriza mes çiftit dhe ndarje.

Gjithsesi, Sara vazhdon t’i mbajë publike fotografitë me Ledrin, kështu që i bie të mos ketë edhe shumë turbulenca mes dyshes.

Lexo edhe:  Xhuli tregon si u arrestua në ditën e pavarësisë