Aksident zingjiror në rrugën Prishtinë-Lipjan, tri vetura të përfshira

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Lipjan.

Në pamjet e dërguara nga lexuesit e Indeksonline shihet se në aksident janë përfshirë tri vetura.

Akoma nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe se a ka të lënduar apo jo.

Video ketu

Lexo edhe:  Policia: Tre të lënduar nga aksidenti në rrugën Prishtinë – Gjilan, në Slivovë