Aksident trafiku në Pejë, katër vetura të përfshira

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë pak para mesnatës Pejë, raporton Gazeta Sinjali.

Sipas informacioneve të para, katër vetura janë përfshirë në këtë aksident dhe akoma nuk dihet se a ka të lënduar.

Në pamjet e publikuara, shihet se janë shkaktuar dëme materiale.

Lexo edhe:  Pas djemve Gueril dhe Front, Gold Ag zbulon emrat që ka zgjedhur kur të bëhet me vajzë