Të pasmet e Teuta Selimit lënë pa fjalë publikun në koncert

Është ndër këngëtaret më të njohura të muzikës live, asaj turbo-folk, popullore, por edhe moderne.

Teuta për vite me rradhë ka jetuar larg Kosovës, ndërkaq së fundi bashkë me familjen është kthyer në vendlindje, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja që është nënë e dy djemve tashmë të rritur, së fundi ka punuar shumë në krijimin e linjave sa më perfekte.

Në një koncert, këngëtarja shfaqet në formën e saj më ideale, e bukur dhe top si asnjëherë më parë.

LEXO EDHE:  ‘Shpërthen’ Arjan Çani: “Kush dreqin është Elvis Naçi? Le të shkojë n’rrotë t’samës”

02 Press

02 Press - Portal i lajmeve

x