[adrotate banner="16"]

Reagon Bahtiri: Asnjë sondazh i televizioni të Devollëve, nuk do ta ndalë fitoren tonë

Kryetari i Mitrovicës dhe kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, Agim Bahtiri, ka reaguar ndaj një sondazhi që e ka publikuar sonte Klan Kosova, ku thuhej se Bedri Hamza po prin në Mitrovicë.

Bahtiri shprehet i bindur se do të fitoj prapë, duke thënë se asnjë sondazh i televizionit të Devollëve nuk do t’ia ndalë fitoren.

Postimi i Agim Bahtirit:

[adrotate banner="19"]

Asnjë sondazh me porosi nga televizioni i Devollëve, nuk do ta ndalë fitoren tonë.

Të njëjtit më 2013 e 2017 herë më jepnin 6% e herë 17%, por unë kam fituar gjithmonë, ashtu siç do të fitoj prapë.

LVV144 | AB +4

[adrotate banner="22"]
LEXO EDHE:  Zyrtare: Ky është kryetari i Vushtrrisë
[adrotate banner="21"]

02 Press

02 Press - Portal i lajmeve

x