Mbesa e Shyhrete Behlulit shfaqet si bombë

Vajza e këngëtares Shyhrete Behluli, Njomza, është një nga frizeret më të njohura në vend, që këtë punë e bënë prej vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Njomza, ndonëse ende e re dhe duket mjaftë bukur, i janë rritur fëmijët, e vajza i është bërë si shoqe.

Madje vajza e saj, mbesa e këngëtares Shyhrete Behluli, përmes postimeve të saj në instagram të saj ka arritur të grumbulloj ndjekës të shumtë.

LEXO EDHE:  Vajza e Lutfi Hazirit e bën dimrin verë, tregon të gjitha (FOTO + VIDEO)
x