Ky është 33-vjeçari që humbi jetën pas aksidentit në Carralevë

I lënduari në aksidentin që ndodhi më 18 nëntor, në rrugën Shtime – Suharekë, në fshatin Carralevë, ka vdekur dje, në QKUK.

Sinjali mëson se viktima është 33-vjeçari, Avni Pleshtina.

Ai fillimisht ishte dërguar në Spitalin e Prizrenit, e më pas ishte transferuar në QKUK për shkak të lëndimeve të rënda.

Në këtë aksident ku u lëndua ai kanë qenë të përfshirë një kamion dhe një automjet i tipit “pick-up”.

LEXO EDHE:  Gati i rrënohet banesa nga tërmeti, 80 vjeçari refuzon të largohet, vijon të qëndrojë i vetëm
x