Florian Marku gati për një tjetër fitore, në këtë TV mund ta ndiqni ndeshjen live

Florian Marku pas pak minutash pritet të futet në ring për tu përballur me Jorick Luisetto në “The sse Arena, Wembley”.

Marku sonte është në mbrojtje të titullit kampion të kategorisë IBF të cilën e siguroi në ndeshjen e tij të fundit.

Kujtojmë që “mbreti” shqiptar premtoi se nëse fiton sonte, ndeshja e radhës do të jetë në Tiranë.

Ndeshjen LIVE mund ta ndiqni në Tring Sport 2.

LEXO EDHE:  Ku do të zhvillohet ndeshja me Maqedoninë dhe sa bileta na takojnë?

02 Press

02 Press - Portal i lajmeve

x