Çfarë po ndodh në Mitrovicë? – Policia e Zjarrfikësit me alarm tek Komuna

Policia e Kosovës dhe zjarrfikësit janë parë te objekti i Komunës së Mitrovicës.

Nga disa fotografi të dërguara nga lexuesit në “Jepi zë” shihet se forca të Policisë kanë dalë në këtë pjesë bashkë me zjarrfikësit.

Ende nuk dihet arsyeja pse është alarmuar kjo pjesë e qytetit.

LEXO EDHE:  Një fëmijë po voziste veturën që u aksidentua në Suharekë e që i mori jetën një 14-vjeçari
x