Bëhen bashkë Fationi dhe Ana 1 e “Përputhen”

Dy ish konkurrentët e emisionit janë takuar.
Këtë gjë e zbuloi autorja e emisionit Olsa Muhameti.

Ajo publikoi një video në profilin e saj në Instagram ku shihen Ana dhe Fationi duke diskutuar.


“Çfarë po ndodh”? ka shkruar në video teksa iu ka bërë tag edhe dyshes.Ndryshe, nuk dihej raporti i Anës dhe Fationit pas daljes së tyre nga “Përputhen” , por siç duket kanë mbetur miq apo diçka më shumë nuk dihet por nga kjo video mund të aludohet gjithçka.

x