Arjan Konomi me lot në sy tregon si e strehoi Albin Kurti në një familje në Prishtinë gjatë luftës

Arjan Konomi, opinionisti i emisionit më të ndjekur në Shqipëri, “Përputhen” që në Top Chanel ishte mysafir këtë të diel në emisionin Kojshia Show.

Ai në këtë emision rrëfeu për kohën e luftës në Kosovë sa kishte punuar si gazetar për mediat italiane dhe se kishte bërë shkrimin e parë në një media ndërkombëtare për UÇK-në.

Ai tregon me lot në sy kur kishte pasur një incident dhe se si Albin Kurti ia kishte shpëtuar jetën.

Për më shumë detaje se si kishte ndodhur ngjarja, shikone në minutën e 45:00 të emisionit.

LEXO EDHE  Arjan Konomi tregon një ngjarje rrëqethëse gjatë luftës në Kosovë, ja si e mban në mend Gani Gecin

02 Press

02 Press - Portal i lajmeve

x